Nieuws


[100 Jaar] Optreden Alloway

28-jan-2018

In het programma voor 24 maart staat na de revue in De Klinker een spetterend optreden aangekondigd. Inmiddels is bekend wie dit optreden zal verzorgen en het is Alloway geworden! Na de revue gaat het feest dus nog even door.
Facebook Event Alloway
[100 Jaar] Optreden Alloway

[100 Jaar] Gezocht!

12-jan-2018

Helaas hebben we niet van iedereen een actueel adres kunnen vinden. We zijn daarom nog opzoek naar een aantal mensen. Om deze lijst in te kunnen inzien moet u even inloggen via het inlog menu aan de rechterkant van de pagina. Vervolgens kunt naar de Gezocht! pagina gaan.

Als oud-lid heeft u inlog gegevens ontvangen in de folder die u samen met de aanmeldbrief heeft gekregen.
[100 Jaar] Gezocht!

[100 Jaar] Opgave Reunië

08-jan-2018

U kunt zich inmiddels opgeven via het opgave formulier op de website. Voor het opgave formulier hoeft u niet in te loggen.
Link: Klik om naar het opgave formulier te gaan.

Om bijvoorbeeld de foto's van de activiteiten te kunnen zien moet u wel inloggen. De inlog gegevens staan in de folder die u samen met de brief heeft ontvangen. Het inlog menu vind u aan de rechterkant van de pagina.
[100 Jaar] Opgave Reunië

[100 Jaar] Reunië en adressen

01-sep-2017

"Op 26 maart 1918 speelden Dirk Legro, Jan van Efferen en Piet Bödeker in de Blijhamsterstraat en stapte een padvinderstroep uit Stadskanaal van de fiets om te rusten. De drie genoemde knapen maakten kennis met deze padvinders en besloten een padvinderstroep op te richten."

Dit was bijna 100 jaar geleden het begin van Scouting St. Vitus. Op 24 maart 2018 wordt daarom een reunië georganiseerd om dit ivoren jubileum samen met oud leden te vieren. Ben je ooit lid geweest van Scouting St. Vitus en weet je niet zeker of het juiste adres bij ons bekend is geef je adres dan door!

Link: Klik om adres te sturen.
[100 Jaar] Reunië en adressen

Agenda

Hieronder staan alle activiteiten en bijzonderheden voor de komende vijf weken. De hele agenda is te vinden in het hoofdmenu onder Informatie. Je kunt de agenda downloaden door op het pdf-icoon te klikken. pdf

Datum Activiteit Bijzonderheden
  za 03-mrt-2018 iScout (3-mrt) [L]
  za 10-mrt-2018
  za 17-mrt-2018 Hike & Seek [L]
  za 24-mrt-2018 Revue (24-mrt)
  vr 30-03 / zo 01-04 HIT [L]
  za 31-mrt-2018 Pasen

(Activiteiten: [R] Regionaal, [L] = Landelijk, Overige = St. Vitus)

Logo Scouting

Contact

Scouting St. Vitus
Postbus 196
9670 AD Winschoten
info@scoutingstvitus.nl

Inloggen

Valid XHTML 1.1 Valid CSS
RSS Feed bekijken