Davy Crockett Hoeve

De Davy Crockett Hoeve is het buitenverblijf van Scouting St Vitus in Smeerling. De doelstelling van de hoeve is een degelijk en goedkoop onderkomen bieden aan scoutinggroepen.

Davy Crockett Hoeve

Labelterrein

De Davy Crockett Hoeve is op 15 maart j.l. een Scouting Labelterrein geworden. Dankzij de renovatie hebben we de voorzieningen op een hoger niveau gekregen. Daardoor konden we ons aansluiten bij de Scouting Labelterreinen. We hopen door deze stap de kampeerders een nog betere service te kunnen verlenen en onze doelstelling nog jaren te kunnen vervullen.

Interesse?

De Davy Crockett Hoeve heeft een eigen website. U kunt daar alle informatie vinden die u nodig bent. www.davycrocketthoeve.nl

Logo Scouting

Contact

Scouting St. Vitus
Postbus 196
9670 AD Winschoten
info@scoutingstvitus.nl

Inloggen

Valid XHTML 1.1 Valid CSS
RSS Feed bekijken